בלונים לבריתה

 

כל הסיבות להזמין בלונים לבריתה

 

הזמנת בלונים לבריתה הפך בשנים האחרונות לאפשרות הפופולרית ביותר לקישוט ארועי בריתה. ישנן מספר סיבות פשוטות שהפכו את הבלונים לפתרון המועדף על רוב ההורים המחליטים לחגוג בריתה, ונשמח למנות אותן למענכם.

בלונים לבריתה משרים שמחה
בכל מקום בו תמצאו בלונים, תמצאו אנשים מחייכים. גם כאשר הבלונים תלויים לקישוט, הרחק מהישג ידם של ילדים ומבוגרים, עצם ההתבוננות בהם מרתקת ומעלה חיוך על פני כולם. כאשר אפשר ממש לשחק עם הבלונים, מובטחת כבר הנאה של ממש. ילדים ומבוגרים גם יחד נמשכים למשחק בבלונים, מפני שהם מעלים חיוך על הפנים ומעוררים שמחה בכל אחד ואחת בעולם, ללא הבדלי דת, גזע, מין או גיל.

בלונים לבריתה מעוררים עניין
ארועי בריתות מתקימיים, בדרך כלל, בשעות היום או בשעות אחה"צ המוקדמות ונהוג להגיע אליהן עם ילדים וילדות בגילאים שונים. האפשרות שהילדים יישארו ללא תעסוקה בזמן הארוע, ישתעממו וישתוללו או יפרצו בבכי אינה אפשרות רצויה. הזמנת הפעלת בלונים לבריתה, או אפילו קישוט המקום בבלונים, יכולים להבטיח תעסוקה מלאה ומשמחת לילדים בכל שעות הארוע, ולפעמים גם תעסוקה למבוגרים.

מראה ייחודי וחגיגי
קישוט בבלונים משדרג מראה של כל מקום. ניתן לקבל מראה אלגנטי יותר אם מסתפקים בצבע או שניים שמתאימים ומשלימים זה את זה, ומראה עליז במיוחד כאשר מערבבים את כל הצבעים יחד. כך או אך, השמחה גדולה, והמקום נראה אחרת מכל מקום אחר.

מחיר ללא תחרות
אחת הסיבות החשובות להפכית הזמנת הבלונים לבריתות היא, כמובן, סיבה כלכלית. מלבד היותם של הבלונים לא יקרים באופן יחסי, אפשרויות הזמנת הבלונים לבריתה הן רבות ומגוונות וניתן להתאים את אופי הקישוט לכל תקציב נתון, כל עוד מקפידים על בחירת ספק בלונים אמין ואחראי.

אפשר להסתפק בבלונים פשוטים על חוטים לקישוט השולחנות ו/או הקירות. המחיר יהיה אפשרי לכל כיס, המראה אלגנטי ונקי, ושמחת הילדים גדולה, אפשר להוסיף אלמנט פיסולי (כמו קשת חגיגית בכניסה למקום) או כמה אלמנטים, ואפשר ליצור "מסיבת בלונים" של ממש, שתכלול קישוטים רבים  וצבעוניים, הפעלת בלונים ועוד. הכל בהתאם לתקציב. השמחה, בכל מקרה, מובטחת.

מהירות ופשטות ההפקה
בשל העובדה כי ארועי בריתה נערכים בדרך כלל עד חודש לאחר הלידה, כאשר כולם עדיין מתאקלמים לנוכחות התינוקת החדשה ולשינוי סדרי היום-יום, פשטות הפקת הארוע היא חשובה. זמינותם של הבלונים בכל עת הופכת את הזמנת הבלונים לבריתה ללפשוטה עד מאוד - בטלפון אחד בלבד, אפילו יום לפני הארוע, והבריתה תהיה  מושלמת. 

 

 

 

מבצעים חמים לחודש הקרוב

מבצע לאירוע צהריים על כל סגירת אירוע בלונים

מתנפח ב 300 ש"ח בלבד*

 מגנטים לאירועים ב 500 ש"ח* 

  : מאמרים

קישוטי בלונים לבריתה

זרי בלונים לבריתה