בלונים לאירועים

 

קישוטי בלונים לבריתה

בכל מקום בו תבחרו לחגוג את הגעת מיס-יוניברס החדשה לעולם תצטרכו להחליט על קישוט קליל אך נוצץ, כזה שיתאים גם לגודל המאורע וגם לגודל החוגגת. באמצעות בלונים לבריתה במגוון צבעים, נניח ורוד-בהיר ולבן, תוכלו להשרות אוירה נעימה ומתוקה ממש כמו הגברת החדשה. הבלונים מלאים אפשרויות ושימושים וניתן לקשט איתם במגוון דרכים. משער כניסה מרשים ועד אלבום ברכות מקורי – אספנו עבורכם מספר רעיונות לשדרוג האירוע, כולם מתוקים וכולם מבלונים. שיהיה בבריאות ובמזל טוב!

שער בלונים לבריתה

לרוב הכניסה לאירוע היא, איך נאמר, משעממת. קבלת פנים, אולם, נשיקות על הלחיים. לפניכם הצעה מרעננת ומרשימה – באמצעות בלונים במגוון צבעים, ניתן ליצור שער כניסה מעוצב וחגיגי במיוחד. ניתן לעצב דמויות גדולות שיעמדו בצידי השער, נסיכות או דמויות מצוירות, שער פרחי-בלונים או כל העולה על רוחכם. תוכלו לעצב את השער בעצמכם, לבחור מהקטלוג שלנו או להיעזר בנו לרעיונות חדשים. ניתן להשתמש בשער גם כעמדת צילום מקורית של האורחים השונים עם הרכה הנולדת. כך תרוויחו גם כניסה חגיגית ומעניינת, גם תמונות מיוחדות וגם קישוט מקורי לאורך כל האירוע.

זרי בלונים לבריתה

כמעט בכל אירוע ניצבים על שולחנות האורחים זרי פרחים או נרות. באמצעות בלונים צבעוניים בשלל צורות וגוונים, ניתן ליצור זרים מיוחדים וצבעוניים להשריית אוירה מקורית ומתוקה. לחילופין, ניתן לקשור לשולחנות בלונים בצורת מוצצים, בלונים עם הדפסים של התינוקת ועוד. אפשרות נוספת, היא ליצור כובעי בלונים צבעוניים ולהניח לכל אורח במקום מושבו. כך תיצרו אוירה צבעונית במיוחד, שמחה וחגיגית שתלך עם האורחים שלכם לאורך כל השמחה. התמונות בטוח יהיו מעניינות יותר ואיתן גם האירוע כולו.

אלבום ברכות על בלונים לבריתה

אלבומי ברכות הם תמיד מזכרת נעימה. לפניכם רעיון לאלבום ברכות מקורי במיוחד עבור המלכה החדשה: העמידו זר בלונים גדול בחדר, הצמידו לו טושים שאינם נמחקים ומצלמה. כוונו את האורחים אל זר הבלונים ובקשו מהם לכתוב ברכה עבור המתוקונת החדשה שלכם. לבסוף, צלמו כל אורח או משפחה ביחד עם בלון הברכה שהם יצרו. כך תרוויחו גם חוויה נעימה וכיפית עבור האורחים, גם קישוט נהדר במהלך האירוע, וכמובן מזכרת מקורית ומעניינת לאלבום הבריתה. מומלץ למקם את זר הבלונים ליד עמדת המתנות ובמקום שאף אחד לא יפספס.