בלונים לאירועים

בלונים לבריתה – אירוע בלתי נשכח

מזל טוב! נולדה לכם בת. היא יפה ומתוקה, ובעיקר קטנטנה. כולם שמחים ומרננים, ששים לחגוג בשמחתכם, ולפני שהספקתם להבין שיש יצור חדש בבית כבר מגיע הפרויקט הבא : "נו, ומה עם בריתה?". אתם, עם כל השמחה והששון, בעיקר עייפים. אתם לא ממש ישנים בלילות מאז שהגיעה המלכה החדשה, שלא לדבר על תשעת החודשים שעברו עליכם לפני רגע.  מצד שני, אתם ממש לא רוצים שהנסיכה תרגיש מקופחת ותסחט אתכם אחר כך בבת מצווש. אז אתם שואלים את עצמכם : "איך נארגן בריתה בקלות שאף אחד לא ישכח?" ובכן, כמו בכל מסיבת יום הולדת, הכל מתחיל מבלונים.

קישוטי בלונים לבריתה

בלונים מלווים אותנו בכל השמחות והמסיבות לאורך החיים, בעיקר כי הם משרים אוירה נעימה וחגיגית. בלונים לבריתה הם קישוט נוצץ בעל מרחב פעולה כיד הדמיון. תוכלו לבחור צבעים שונים ומגוונים, לשלב בין אפקטים נוצצים ומבריקים, לבחור גדלים שונים או צורות ודמויות אינסופיות שניתן ליצור ולעצב: פרחים, לבבות, מוצצים, בקבוקים, תינוקות, נסיכות, פו הדוב, מיקי מאוס וככל שעולה על דעתכם. ניתן לפזר בחדר בלונים שונים, ליצור הדפס תמונה תלוי וגדול מבלונים, להעמיד דמויות בלונים גדולות בכניסה לאירוע ואף לעצב שער מיוחד ומרשים. למעשה, אתם יכולים אפילו רק לקשור בלונים לשולחנות. כך או כך, תקבלו אפקט פשוט ונוצץ לאירוע שלכם.

הפעלת בלונים לילדים

על מנת להקל על האורחים שלכם ולספק אוירה נחמדה ונעימה גם לקטנטנים מביניהם, השכרת בלונים לבריתה יכולה לשמש גם כפעילות פנאי נהדרת. הילדים יוכלו לגשת ולבחור צורות שונות של בעלי חיים, חפצים או כל דבר אחר העשוי מבלונים. הבלונים יוכלו לשמש את הילדים גם כמקור עניין מסקרן ובעיקר כמשחק שילווה אותם לאורך כל האירוע. הילדים מאושרים, נפעמים ובעיקר עסוקים, ומשאירים למבוגרים פנאי לשמוח בשמחתכם.

מתנה לאורחים – בלונים

כמו בכל אירוע, תמיד נחמד לאורחים לצאת עם הפתעות. כמתנה מיוחדת ומפתיעה לאורחים אפשר לקשור להם בלונים עם הדפס על הרכב בחוץ או לחלק לפני היציאה מהאירוע. ניתן להדפיס על הבלונים תמונה שלכם עם התינוקת החדשה, כיתוב משעשע או כמה מילות תודה ושמחה.  ניתן לחלק בלונים בצורות שונות, זר בלונים קטן או בלון יחיד. בלונים לבריתה הם דרך נוספת ומצוינת להפיץ ולשתף את השמחה שלכם, כי בנינו, מי לא אוהב בלונים? אז שיהיה בשמחה, בבלונים ובהרבה מזל טוב!