עיצובי חדרים

 

עיצובי חדרים 

משלוחי בלונים זוכים בשנים האחרונות לפופולאריות עצומה, שלא לומר הפכו ללהיט החם בתחום המתנות. מסתבר, שיותר ויותר אנשים שמאסו במתנות הסטנדרטיות כמו משלוחי פרחים או מארזי שוקולד, גילו בתחום של משלוחי בלונים, עולם שלם של אפשרויות המתאימות לכל גיל ולכל כיס. הרי את הבלונים אוהבים גם ילדים וגם מבוגרים בנוסף נחשבים לאחד הסמלים המובהקים למצב רוח טוב. משלוחי בלונים אפשר להזמין לימי הולדת, למסיבות עסקיות, לימי אהבה, ליולדות לאחר לידה או סתם כך, ללא סיבה, ביום חורפי סגרירי. הם יגיעו ליעדם תוך שעות ספורות ויעלו על פניו של מקבל המשלוח חיוך רחב והרגשה כי באמת חושבים עליו.  

 

משלוחי בלונים – ליום הולדת

משלוחי בלונים הם אחת המתנות המקסימות שניתן לשלוח לבעל השמחה והיום ניתן להזמין סוגים שונים של משלומי בלונים: בצורת לב, בצורת בובה או בצורת סטנדים של מאות בלונים קטנים השזורים לפרצוף סמיילי ענק. על הבלונים בדרך כלל יהיה מצוין "יום הולדת שמח" ו"מזל טוב" או לחלופין, ניתן להזמין הקדשה אישית. אפשר גם לקנות סטנד בלונים שעוצבו למספר השנים שחוגג בר השמחה או להזמין בלונים שיהיו שזורים בטכניקה מיוחדת לצורת אגרטל עם פרחים ייחודי במינו. מומלץ לצרף לחבילה של משלוח בלונים מתנה נוספת כמו זר פרחים או צעצועים.
 

 

משלוחי בלונים – ליום האהבה

משלוחי בלונים ליום האהבה יכולים להיות פתרון נפלא הן לגברים והן לנשים. הרי מי לא ירצה לקבל למקום עבודתו זר פרחים גדול עם עשרות בלונים אדומים בצורת לב - כל מי שיקבל כזה משלוח ידע בוודאות כי חושבים עליו. אך לא חייבים לשלב את הבלונים עם פרחים, אפשר להזמין אפילו בלון אחד שיגיע ליעדו עם הקדשה אישית או לחלופין להזמין כמה בלונים בעזרתם ניתן לעצב את החדר בבית ולהפתיע את בן/בת הזוג עם חזרתו מיום העבודה. משלוחי בלונים יכולים להגיע גם לצימר רומנטי בו תשהו לרגל יום האהבה, שם בוודאי הוא יגרום לאפקט בלתי נשכח המביע את אהבתכם הנצחית.  

משלוחי בלונים – לבת עסקים

משלוחי בלונים מתאימים לא רק לזוגות מאוהבים ולא רק לילדים החוגגים ימי הולדת. מסתבר כי זהו אחד הלהיטים הפופולאריים בקרב ארגונים וחברות שגילו בו פוטנציאל עסקי עצום. חברות המארגנות כנסים, הרצאות ופרזנטאציות מזמינות משלוחי בלונים במטרה לעצב את המקום בהתאם לסגנון ולמסר אותו רוצים להעביר למשתתפים. בעזרת הבלונים אפשר לעצב את חלל האירוע בצבעי הלוגו של החברה או להדפיס את הלוגו על הבלונים ולקשור אותם לכיסאות המוזמנים.  

 בלונים לאירועים   זיקוקים לאירועים