בלונים לברית

 

בלונים לברית

אירועי ברית המילה או בת המילה, הן בדרך כלל אירועים שדורשים התארגנות מהירה, הפקה יעילה וכמובן, הזמנת כמה אטרקציות לאורחים, בכל זאת מדובר באירוע שמח. מרבית הישראלים נוהגים לציין את האירוע הזה באולמי שמחות, תוך שהם מזמינים קייטרינגים מפוארים, תזמורות חיות והמון אטרקציות לילדים. אומנם בין האלמנטים הפופולאריים והמבוקשים ביותר באירועים מסוג זה הם הבלונים. למעשה, בלונים לברית נחשבים בגדר חובה בכל אירוע, בכל מקום בארץ. בלונים תמיד מעניקים למקום אווירה חגיגית וזוכים להתעניינות רבה בקרב ילדים ולפליאה בקרב המבוגרים.
בלונים לברית – למה דווקא בלונים

בלונים לברית הן אחת האטרקציות הנפוצות כמו גם המומלצות לאירוע מסוג ברית מילה. הרי לא מדובר בחתונה, שהוא מחזה נוצץ ומרשים בפני עצמו, ולא ביום הולדת סטנדרטי עם פרחים ועוגה. מצד אחד, ברית, זוהי שמחה גדולה לא רק לכל המשפחה אלא גם לחברים, לשכנים ולעמיתים מהעבודה. מצד שני, לאור העובדה שאירוע זה נערך כשמונה ימים לאחר לידתו של התינוק, מדובר בתקופה קצת לחוצה להורים המתקשים להרים אירוע גרנדיוזי בזמן כל כך קצר. לכן, בלונים לברית, הניתנים להזמנה מהירה, פשוטה ויחסית לא יקרה, מעניקים לכל מקום אווירה חגיגית, וזוכים לביקושים רבים.

 

 

 

בלונים לברית – מה הכי מבוקש

תחום של בלונים לברית מציע היום לחוגגים מגוון עצום של אפשרויות לעיצוב האירוע, בהתאם לתקציב ולדרישותיהם. בין האופציות המבוקשות והפופולאריות של בלונים לברית ניתן למצוא את עיצוב בלונים למרכזי שולחנות, כאשר על כל שולחן עומד בלון בצורת מוצץ ענק או בקבוק חלב, אגרטל עם סידור פרחים ובלונים בצבעים שונים,  או סידורי בלונים בצורת בובות דיסני. גם שירות של קבלת פנים על ידי אמנים מקפלי בלונים לברית זוכה לביקוש רב. זוהי אטרקציה שמאוד אהובה על ילדים המקבלים אפשרות לראות את פלאי היצירה עם בלונים.

דף  2  1

בלונים לברית – עצות לחוגגים

הזמנת בלונים לברית, כמו גם לכל מסיבה אחרת, זוהי משימה יחסית פשוטה אם כי דורשת הקפדה על כמה גורמים בסיסיים. כך למשל, חשוב שתזכרו כי העלות הסופית של הבלונים תלויה הן בסוג החומרים מהם הם עשויים והן בהיקף עבודות העיצוב הנדרשות. חשוב גם לבדוק היטב עם בעלי החברה בה הזמנתם, אם הם דואגים למשלוח או שתצטרכו להגיע בעצמכם ולאסוף את הבלונים. מה גם, את הבלונים חשוב להביא למקום האירוע כמה שעות לפני תחילתו, זאת כדי להספיק לסדר את הבלונים שהתפוצצו בדרך. והמון מזל טוב לרך הנולד.

זיקוקים לאירועים בלונים לאירועים