בלונים לאירועים

בלונים לאירועים 

הבלונים, שהומצאו במאה ה- 18 על ידי מדען אנגלי לגמרי במקרה, האם אחד האלמנטים החשובים וההכרחיים בכל מסיבה. למעשה, הבלונים הם חלק בלתי נפרד מכל מסיבת יום הולדת בכל הגילאים ותמיד משרים אווירה חגיגית. אך לא רק בימים הולדת, היום ניתן למצוא אותם ביותר ויותר אירועים שונים, תוך שהם מציעים לחוגגים מגוון עצום של אפשרויות לעיצוב המקום. בלונים לאירועים זה חובה, במיוחד לאור העובדה כי מדובר במוצר נגיש, זול יחסית ומושלם ביופיו המשדרג כל אירוע. בלונים מזמינים לחתונות, לבריתות, לבר מצוות, למסיבות רווקים ואפילו למימי כיף בעבודה. הם ניתנים לשילוב עם בדים ואלמנטים עיצוביים אחרים ותמיד ליצור אווירה הכי ייחודית ובלתי נשכחת. 

 

בלונים לאירועים – לאווירה חגיגית

בלונים לאירועים הם האלמנט שיכול לשדרג כל חגיגה, בין אם מדובר באירוע משפחתי ביתי ובין אם זה אירוע גרנדיוזי בגן אירועים. הרי מי לא אוהב בלונים ססגוניים המשרים אווירה של שמחה, מעלים חיוכים אצל החוגגים ומעסיקים את הילדים. אומנם בנוסף להיותם פריט משמח, בלונים  לאירועים הם גם פריט עיצובי נהדר שיכולים לעצב עבורכם כל צורה שרק תרצו, החל מכמה מקשת בלונים בכניסה לחופה ועד לסטנדים ענקיים בגובה של כמה מטרים בצורות של חיות דיסני כמו באקס באני, פו הדוב או מיקי מאוס.  

בלונים לאירועים – לכל אירוע

בלונים לאירועים הם כבר לא נחלתם של חוגגי ימי הולדת בלבד וזוכים היום לביקושים כמעט בכל אירוע. בלונים לאירועים מתאימים לחתונות, שם ניתן לבחור בלונים בצבעים לבנים המשולבים עם צבע זר הכלה ועצב בעזרתם את שביל הכניסה לחופה. בלונים לאירועים מתאימים גם מסיבת יום הנישואין כאשר הבעל מפתיע את אשתו עם סטנד של בלונים אדומים השזורים ללב ענק. גם באירועים כמו מסיבות רווקים ורווקות, מסיבות פרישה בעבודה, מסיבות גיוס או שחרור, זוכים בלונים לאירועים לביקושים גדולים מאוד.  

בלונים לאירועים – כיצד בוחרים

כדי לבחור בלונים לאירועים, כל מה שצריך זה להיכנס לאינטרנט - באתרים המציעים שירותים לימי הולדת, לאתרים של מתנות ואתרים של משלחי פרחים, תמצאו מגוון רב של בלונים. בפני החפצים לעצב את האירוע שלהם בבלונים עומדות שתי אפשרויות נפוצות: הדרך העצמאית והדרך המקצועית, הכל תלוי בתקציב. בדרך הראשונה תצטרכו לקנות את הבלונים, לשכור משאבת אוויר לניפוח הבלונים ולעצב את החלל באופן עצמאי. בדרך השנייה אתם למעשה לא תצטרכו לעשות כלום, חוץ מלבחור את החברה המקצועית והאמינה ביותר שתדאג לכל הפרטים הדרושים.