בלונים לבריתה

בלונים לברית

נולד לכם בן? מזל טוב! מהרו להזמין אולם לארוע הברית, לסגור עם הקייטרינג, ואל תשכחו להזמין בלונים לברית!

למה בלונים?
התשובה המתבקשת היא "למה לא?", אבל האמת היא ש"למה לא" אינה תשובה טובה מספיק. אם לכל דבר שיציעו לכם להשתמש בו תגידו "למה לא", תפשטו את הרגל תוך זמן קצר. לקישוט אולם חגיגת הברית לבנכם דווקא בבלונים יש מספר יתרונות לא מבוטלים.

אז למה בלונים לברית?
דווקא בלונים לברית כי אין משהו חינני כמו החן הילדותי שמוסיפים הבלונים לברית, ארוע שכולו מוקדש לבנכם הפעוט שזה עתה נולד.

דווקא בלונים לברית כי אין שמחה כמו השמחה של הילדים של קרוביכם וחבריכם שיגיעו לארוע, יהנו להתבונן בבלונים המעוצבים בכניסה לברית, לשחק בהם בזמן הארוע, ועוד יותר ישמחו לקחת אותם הביתה בסוף הארוע, מזכרת שמבטיחה שיזכרו את הברית של בנכם לזמן רב.

דווקא בלונים לברית כי אין משהו מעורר התפעלות יותר מארוע ברית מושקע, מהתחלה ועד הסוף, כזה שרואים שהושקעה בו מחשבה ואהבה גם בקישוט האולם, ובאופי הקישוט שמותאם לארוע.

מגוון עיצובים
מגוון אפשרויות העיצוב של קישוטי בלונים לברית עומדים בפניכם: חיות, פרחים, דמויות מצוירות מוכרות כמו פו הדוב או מיקי מאוס, ילדים ואנשים מבלונים, צורות מופשטות כמו קשתות, עיגולים, עמודים וכו', קישוט הכיסאות והשולחנות ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם וכיד הכשרון של מעצב הבלונים.

מובן שגם אפשרויות בחירת הצבעים הן כמעט אינסופיות. אף אחד לא יגיד לכם לא לקשט את אולם הברית בבלונים ורודים או אדומים דווקא, אבל רוב האנשים בוחרים בירוקים, כחולים, כתומים, מוזהבים ועוד ועוד. כל משפחה והצבע האהוב עליה, כשחלקן הופכות את הצבע לנושא ומקשטות את כל האולם בבלונים בגוונים כחולים או ירוקים וכו'.

מהירות, מחיר ואחריות
כאשר מדובר בברית, זמן הכנת הארוע הוא קצר מאוד. קישוט האולם, הבית, או כל מקום אחר בו נערכת חגיגת הברית, אינו עניין מסובך. בשיחת טלפון אחת תוכלו להבטיח כי ביום הארוע עצמו יקושט האולם בדיוק כפי שרציתם. גם המחיר אינו גבוה במיוחד והוא בר השגה לכל אחד, תוך התאמת אופי קישוט האולם ומורכבות הבלונים לתקציב.

בכדי למנוע מפח נפש בצורת ספק שאינו מגיע, קישוט שנעשה בצורה מרושלת ומתפרק, איכות נמוכה של בלונים וכו', כדאי ומומלץ לפנות לחברה ידועה ואמינה, שיכולה לתת כיסוי להבטחות ומציגה תמונות מארועים קודמים והמלצות של לקוחות מרוצים.

מזל טוב!

 

 

מבצעים חמים לחודש הקרוב

מבצע לאירוע צהריים על כל סגירת אירוע בלונים

מתנפח ב 300 ש"ח בלבד*

 מגנטים לאירועים ב 500 ש"ח* 

  : מאמרים

קישוטי בלונים לבריתה

זרי בלונים לבריתה