בלונים לבריתה

בלונים לבריתה

מזל טוב! נולדה לכם בת ועכשיו אתם בטח עסוקים בתכנון הבריתה. צריך לבחור אולם, קייטרינג, רשימת מוזמנים, תאריך ו... בלונים לבריתה! כן, כן, זה אולי נשמע אזוטרי בין כל הדברים שלהם אתם צריכים לדאוג במהלך הבריתה, אבל דעו לכם שבלונים לבריתה יכולים וצריכים להיות האקס פקטור של האירוע! איך? כמה? למה? תקראו ותדעו!בלונים לבריתה – ברכה מודפסת על הבלון
עם בלונים לבריתה אפשר לעשות הרבה דברים יפים. אחד מהם הוא למשל להדפיס ברכות לתינוקת שרק נולדה. אתם יכולים להדפיס מספר נוסחים שונים על הבלון או להשתמש גלופה אחת (האופציה הזולה יותר) שתיצור נוסח אחד של ברכה. גם נוסח אחד של ברכה,ברגע שזה יופי על מגוון בלונים במסחר צבעים וגדלים יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר. הדפס על בלונים איננו עסק יקר, בטח בהשוואה לתמורה שתוכלו לקבל. בלונים היו מאז ומעולם אחד הסמלים המובהקים של אירוע משמח. עוד מהיותנו ילדים קטנים תמיד חגגנו את האירוע עם בלונים ולכן, זה רק טבעי שחגיגת הבריתה שלכם תקושט עם בלונים.בלונים לבריתה – לקנות רק מבעלי עסק מוסמך!


בזמן הבריתה, הדבר האחרון שאתם רוצים להתעסק איתו זה בפרטים הטכניים של האירוע. הכשירות והתקינות של הבלונים הם דבר חשוב ביותר. לכן כאשר אתם פונים לבעל עסק שמציע לכם בלונים לבריתה, בלונים לברית, לימי הולדת ועוד, בדקו היטב את מידת הניסיון שלו, מיהם הלקוחות שלו ומה המוניטין שיצא לו. חשוב מאוד לבחור בצורה נכונה ומושכלת על מנת הכל יעבור בצורה חלקה. יש לא מעט בעלי עסקים שמתעסקים בתחום הבלונים שאינם מקפידים לבדוק את הכשירות והתקינות של המוצרים שלהם, בצורה כזאת נגרם ללקוח הרבה עוגמת נפש. לכן, טרם הרכישה, בדקו את כל הפרטים על מנת שתצאו מרוצים בסיומו של דבר.

דף  2  1


בלונים לבריתה – מזל טוב!
אז זהו, סגרתם את כל הפרטים, אולם,קייטרינג, די ג'י ועכשיו גם בלונים לבריתה. אחרי שסגרתם את כל הפרטים הנ"ל, זה הזמן שלכם ליהנות מהאירוע המרגש והנפלא הזה שנקרא בריתה. בריתה היא ללא ספק אחד האירועים המרגשים ביותר עבור כל זוג, בין אם מדובר בבריתה ראשונה, שנייה או שלישית. כל שנותר לנו זה לאחל לכם מזל טוב וכמובן שתיהנו מהיופי והשמחה שמביאים איתם הבלונים. מזל טוב!

 

 

מבצעים חמים לחודש הקרוב

מבצע לאירוע צהריים על כל סגירת אירוע בלונים

מתנפח ב 300 ש"ח בלבד*

 מגנטים לאירועים ב 500 ש"ח* 

השארת הודעה